Breadcrubs

Referanslarımız

Keşan Prefabrik olarak, müşterilerimizin memnuniyeti için en kaliteli hizmeti vermeyi kendimize görev edindik.

Yıllardır sektörde edindiğimiz tecrübe ve bilgiyi bir araya getirerek, ailelerin sağlam ve güvenilir yapılarda yaşaması için, estetik ve kalitenin ön planda olduğu yapılar inşa ediyoruz.

SAĞLAM VE CAZİP YAPILAR

En büyük doğal afet olan deprem riskine karşı, aynı büyüklükte betonarme yapıdan çok daha sağlamdır. Betonarme binadan yaklaşık % 80 hafif olması nedeniyle yanal deprem yükleri büyük oranda azalır.

Prefabrik yapılar deprem bölgeleri için vazgeçilmez yapılar sunar. Kırılma, çalışma, dönme, çatlama yapmaz. Çelik yapının topraklama özelliği sayesinde yıldırım riski taşımaz.

HIZLI VE HATASIZ

Binanızın hafriyat aşamasından anahtar teslim durumuna geliş süresi sadece 60 gündür.Prefabrik yapılarda binanızı oluşturan taşıyıcı panellerin tamamı bilgisayar kontrollü üretim tesislerimizde imal edildiğinden hata payı yoktur.

SAĞLIKLI VE UZUN ÖMÜRLÜ

Prefabrik yapılarda yüksek ısı ve ses yalıtımı sağlar, su ve korozyondan binanızı tecrit eder. Yangın güvenliği üst seviyededir.Sağlam yapısıyla deprem korkusu hayatınızdan çıkar.

Prefabrik yapılarda kullanılan bütün profiller yüksek çinko kaplamalı galvaniz malzemeden veya çift kat astar boyadan üretilmiştir, montaj sırasında uygulanan üstün izolasyon tekniği sayesinde yapınızın uzun ömürlü olması sağlanır.

EKONOMİK

Prefabrik yapılarda tasarım aşamasında fiyat, malzeme kalitesi ve marka bellidir. Hiç bir şekilde sürpriz ile karşılaşmazsınız. İnşaat süresinin kısalığı size finansman kolaylığı sağlar.